אודותינו | יהלומי הבורסה

אודותינו

כדור שני ליצרני תכשיטים ודור שלישי ליצרני יהלומים, באופן טבעי הלכו בני משפחת רותם בעקבות אביהם וסבם והתחנכו ב-GIA, המכון הגמולוגי המוביל בעולם. בעלי החברה הינם חברים ותיקים בבורסת היהלומים בארץ וכן חברי איגוד התכשיטנים בישראל.

עם ניסיון של למעלה מ-50 שנים, כיום , יהלומי הבורסה הינה יצרנית ומפיצה של תכשיטים ויהלומים מהמובילות בארץ. לאחרונה השיקה החברה אתר האינטרנט החדש שלה. האתר מציע את הקולקציות הפופולאריות ביותר של החברה, בהנחות ענק.  

    

            


אני מאמין

 

יהלומי הבורסה חרטה על דגלה את הערכים עקביות וחדשנות והם שמובילים אותה אל חזונה. עבורנו, שמירה על הערכים המייחדים את החברה שלנו כמקור אמין ועקבי לתכשיטים היא המפתח לצמיחה וגדילה נכונה שלנו כחברה. אנו מכירים את הלקוחות שלנו, ואנו יודעים אילו ערכים הם מחפשים – ואנו מחפשים את אותם ערכים בדיוק. ועל כן אנו ביהלומי הבורסה מחוייבים לכל לקוח ולכל תכשיט ללא שייכות כמה קטן או גדול הוא, קמעונאי או סיטונאי.

במהלך השנים, הקדשנו את עצמינו להבין מהם הערכים החשובים באמת בתחום התכשיטים והיהלומים. הבנו שלהיות עקבי וחדשני הם הערכים החשובים ביותר ללקוחותינו ברכישת תכשיט או יהלום. העקביות בטיב המוצר ומחירו וכן ברצון לתת שירות טוב. והחדשנות שכן העולם משתנה מהר מאוד וכדי לספק את אותם הדברים בעקביות יש צורך בחדשנות מתמדת.  לפתח בעקביות שיטות חדשניות לייצור ומכירה.

אנו כאן כדי לייצר את החוויה האולטימטיבית לקהל לקוחותינו על-ידי הבאת שירות ומענה עקבי ואישי על צורכיהם.

"בחירת היהלום הנכון זה אומנות. בדיוק כמו להתאים בין גבר לאישה, כך היא אומנות בחירת היהלום הנכון – ההצלחה טמונה בהיכרות הלקוח שלך" - עודד רותם, מנהל ייצור.